Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır vermekte ve müşterilerimizin taşınma süreçlerindeki yüklerini hafifletmeye çalışmaktayız. Miraç Nakliyat olarak Ankara sınırları içerisindeki taşınma işlemleri için aynı gün içerisinde, şehir dışı nakliyat için ise maksimum 3 gün içerisinde nakliye sürecini tamamlamaktayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli nakliye ekibimiz ile müşterilerimize hasarsız nakliye hizmetinin garantisini vermekteyiz. Herhangi bir mağduriyetleri olması durumunda ise, firmamız üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

Ev Taşımacılığında Güvenin ve Deneyimin Adresi

Uzun yıllardır nakliye sektöründe varlık gösterebilmemizin en önemli nedenlerinden biri, nakliye sektöründeki başarımızı kanıtlamış olmamızdır. Çalışanlarımızın işinin ehli kişiler olmaları ve sektörde edindiğimiz tecrübeler ile her geçen gün hizmet kalitemizi yükseltecek yeni uygulamalar geliştiriyor olmamız sebebi ile nakliye konusunda firma olarak bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmetinin yanı sıra şehir dışı nakliyat hizmeti de vererek daha geniş bir kitleye ulaşmış ve daha fazla müşterimizin ihtiyaçlarını karşılar hale gelmiş bir firma olmaktayız.

Taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir şekilde hasar almaması önceliğimizdir. Hem eşyaların hem müşterilerimizin evlerinin hem de çevrenin hasar almayacağı şekilde profesyonelce nakliye sürecini yönetmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizin zaman kaybı yaşamamaları için öncesinde taşınma sürecini planlamakta ve müşterilerimize bu planımızı onaylatmaktayız. Müşterilerimizin yaşayabileceği bütün problemlere karşı çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olmaktayız.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Sırasında Sağladığımız Kolaylıklar Nelerdir?

Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmamızdan dolayı sadece müşterilerimizin eşyalarının bir adresten başka bir adrese güvenli bir şekilde ulaşması ile ilgilenmemekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimizin nakliye sürecinde yaşayabileceği problemleri önceden düşünmekte ve bu problemlere karşı olası çözümler üretmekteyiz. Eşyaların demontesinin yapılması, kategorilerine göre ayrılarak doğru ambalajlar ile paketlenmesi gibi müşterilerimizin taşınmaya hazırlık aşamasında yaptıklarını talep etmeleri durumunda firmamız da yapabilmektedir. Eşya paketleme gibi zaman alan işlemleri deneyimli ekibimizin gerçekleştirmesi durumunda hem nakliye esnasında yaşanabilecek riskler azaltılmaktadır hem de müşterilerimiz nakliye sürecini yorulmadan geçirmektedirler.

Uygun Ücretler İle Yenimahalle Ev Nakliyatı

Miraç Nakliyat olarak sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu güne değişmeyen en büyük özelliğimiz, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsememizdir. Nakliye sürecinin müşterilerimiz için hem daha pratik hem de daha ekonomik olmasını amaçlamaktayız. Bu sebeple uygun fiyatlı Yenimahalle ev taşımacılığı hizmeti sunmakta ve kar marjımızı düşük tutmaktayız. Müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısına, bu eşyalar için talep ettikleri ek hizmetlere, eşyalarının taşınacağı yeni adresin mevcut adreslerine ne kadar uzaklıkta olduğuna göre verdiğimiz hizmet için belirlediğimiz fiyatlar değişiklik göstermektedir. Müşterilerimizin nakliye hizmeti talep edebilmek ve fiyat alabilmek için öncelikle fiyatları belirleyen kriterler konusunda detaylı bilgi vermeleri gerekmektedir. Ardından fiyatı onaylamaları durumunda, talep ettikleri gün içerisinde nakliye hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir