Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak Ankara’da Ankara evden eve nakliyat ile başlayıp sonrasında kurumsal müşterilere de hitap etmeye başlamış olan bir nakliye firması olarak uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz dönemden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile yol almakta ve müşterilerimize karşı her daim çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz. Eşyaların hem hasarsız hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde yeni adreslerine ulaşmalarını mümkün kılmakta ve her geçen gün kendi hizmetimizin de üstüne çıkmaya çalışmaktayız.

Hızlı ve Kolay Taşımacılık

Hızlı ve güvenli şekilde nakliye anlayışımız ile müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine güvenli bir şekilde ulaştırmakta ve müşterilerimizin nakliye süreçlerinde herhangi bir mağduriyet yaşamalarının önüne geçmekteyiz. Nakliye sürecinin uzun sürmesi hem eşyaların hasar alma riskini arttırmakta hem de müşterilerimizin taşınma sürecinde daha huzursuz ve mutsuz olmalarına neden olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimiz için taşınma sürecini güvenli yöntemler ile kısaltmaya çalışmaktayız.

Taşınma sürecini bireylerin kendilerinin yönetmesi, hem zaman hem efor açısından kayıplara yol açabilmektedir. Bu süreçte yıpranmaları da kaçınılmazdır. Ancak uzun yıllardır sektörde olan bir nakliye firması olarak müşterilerimizin güvenlerini kazanmış olup süreci onların istediği şekilde yönetip hızlı ve hasarsız sonlanabilmesi için firma olarak elimizden geleni yapmaktayız.

Geniş Araç Filosu İle Profesyonel Nakliye Hizmeti

Profesyonel nakliye hizmetinin verilebilmesi için deneyimli bir kadroya ihtiyaç duyulduğu kadar kullanılan araç ve ekipmanların da hizmete uygun olması gerekmektedir. Firma olarak geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Filomuzdaki araçlarımız binaların yüksekliği dolayısı ile problem yaşamayacağımız asansörlü nakliye araçlarından ve eşyaların sayısına göre farklı büyüklüklerdeki kamyonlardan oluşmaktadır. Ayrıca nakliye esnasında kullanılan malzemelerin ve ekipmanların hangilerinin hangi şartlar altında nasıl kullanılması gerektiğine hakim olan uzman kadromuz vardır.

Nakliye araçlarımızın nakliye hizmeti verdiğimiz süreç içerisinde herhangi bir problem çıkartmaması için belirli periyotlarda araçlarımızı yenilemekteyiz. Bu sayede araçların yolda kalması ve bozulması gibi riskleri azaltabilmekteyiz. Aynı zamanda nakliye araçlarımızı her kullanımdan sonra temizlemekte ve hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Belirli periyotlarda araçlarımızın bakımını yaptırmaktayız.

Uygun Fiyatlar İle Kaliteli Taşımacılık Anlayışı

Miraç Nakliyat olarak taşınma sürecinde ticari kaygıları değil müşterilerimizin memnun olmalarını önemsemekteyiz. Bu sebeple düşük fiyat ve yüksek kalitede nakliye anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. Hizmet kalitemizi her geçen gün daha da iyileştirmeye çalışmakta, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri değerlendirmekte, nakliye sürecine proaktif bir yaklaşım sergilemekteyiz. Birçok nakliye firmasının getirisi oldukça az olduğu için yapmayı tercih etmediği parça eşya taşıma gibi hizmetleri de bünyemizde barındırmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin nakliye sürecinde bütçelerinin sarsılmaması için uygun bir fiyat politikası ile hareket etmekte ve bütün müşterilerimize eşit şartlarda hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizi bozmadan düşük fiyatlar ile nakliye hizmeti veriyor olmamız, seneler içerisinde müşteri kitlemizin daha fazla genişlemesini sağlamaktadır ve bu da referans olarak gösterebileceğimiz memnun ayrılan müşteri sayımızın her geçen gün daha da artması anlamına gelmektedir.