Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak ev ve işyeri taşımanın beraberinde getirdiği sorumlulukları bilmekte ve bu sebeple müşterilerimizi mağdur etmeden nakliye sürecini sonlandırmayı hedeflemekteyiz. Başarılı bir taşınma işlemi, eşyaların en ufak bir zarar almadan yeni adrese taşınmaları ve bu durumdan eşya sahiplerinin memnun kalmaları ile olmaktadır. Firmamız eşyaların hasar almaması için uygun ekipmanlar ve uzman ekipler ile çalışmasının yanı sıra, Ankara sigortalı nakliyat seçeneği ile beklenmedik bir şekilde hasar alan eşyaların hasarını da karşılamaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizme

tinin Artıları

Taşınma süreci hem psikolojik hem de fiziksel anlamda zorlayıcı bir süreç olarak bilinmektedir. Dolayısı ile taşınacak olan kişiler, bu süreci ne kadar hızlı atlatırlarsa o kadar iyi olduğunu düşünmektedirler. Ancak nakliye işleminin gereğinden daha kısa sürede özensiz gerçekleştirilmesi, işinin ehli olmayan kişiler tarafından eşyaların taşınması ve nakliye firmasının profesyonel bir yaklaşım içerisinde olmaması; eşyaların çalınması, kaybolması, fiziki olarak hasar alması gibi sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilmektedir. Eşyaların emanet edildiği firmanın profesyonel bir firma olmaması halinde, böyle durumlarda müşterilerinin mağduriyetlerini karşılamaya da pek yanaşmamaktadırlar.

Firmamız eşyaların yeni adreslere güvenli bir şekilde ulaştırılacağının sözünü vermektedir. Ancak firmamızdan kaynaklanmayan dış etkenlerden gelen beklenmedik problemlerin vuku bulmasına engel olamamaktayız. Böyle durumlarda ise, Ankara sigortalı nakliyenin önemi devreye girmektedir ve müşterilerimizin talep etmeleri durumunda kendilerine eşyalarını sigortalayarak nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşyalarının hasar alması halinde ise; hasarı firmamız karşılamaktadır ve maddi açıdan müşterilerimiz mağdur edilmemektedir.

Nakliye Sektöründe Deneyimin Adresi

Geniş araç filomuz ve uzman ekiplerimiz ile beraber nakliye hizmetini uzun senelerdir eşyaları hiçbir hasara uğratmadan vermekteyiz. Taşınma faaliyetlerinin daha güvenli gerçekleştirilebilmesi için eşyalar binalardan çıkartılırken asansörlü nakliye araçlarını kullanmaktayız. Böylece müşterilerimizin eşyalarının bir yere çarpmasını önlemekte ve daha kısa süre içerisinde aşağıya indirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca doğru paketleme teknikleri ile eşyanın hasar almasının önüne geçilebilmesi mümkündür. Bu sebeple eşya paketlemeyi bizden talep eden müşterilerimizin eşyalarını yolda paketleri açılmayacak ya da yırtılmayacak şekilde paketlemekteyiz. Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde faaliyet gösterdiğimiz için müşterilerimize her hizmetimizi uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Ankara sigortalı nakliyat fiyatları, sigortaladığımız eşya sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız hakkında net bilgiyi, iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçerek öğrenebilmektedirler.

Sigortalı Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Eşyaların nakliye edileceği yeni adres her zaman hazır olmayabilmektedir. Bazen bir süreliğine eşyaların bir yerde muhafaza edilmesine ihtiyaç duyulabilmektedir. Böyle durumlarda eşyaların bu süreçte hasar almayacağından emin olunmak istenebilmektedir. Bunun için firmamız sigortalı Ankara eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları korunaklı, geniş, havalandırma sistemleri bulunan, temizliği belirli periyotlarda sağlanan, eşyaların karışması mümkün olmayan depolarımızda muhafaza edilmektedir. Miraç Nakliyat olarak bu süreçte müşterilerimizin eşyalarının hasar almayacağı ortam şartları yaratmaktayız. Ancak eşyalarının sigortalanmasını talep etmeleri durumunda, olası bir hasarda mağduriyetlerini biz karşılamaktayız.