Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Ankara parça eşya taşıma hizmeti veren firma sayısı oldukça az olmaktadır ve bu hizmeti veren firmaların birçoğu da ticari kaygılar sebebi ile yüksek fiyatlar ile bu hizmeti vermektedir. Ancak Miraç Nakliyat olarak ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı ilerlediğimiz için müşterilerimize uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Eşyalarının adeti, eşyaların dahil olduğu kategori, ödeyecekleri nakliye hizmeti tutarı fark etmeksizin bütün müşterilerimiz için kaliteli nakliye hizmeti vermeye çalışmaktayız. Ankara’da faaliyet vermeye başlamış olan firmamız, müşterilerinin aldıkları hizmet sonrasındaki geri dönüşlerini dikkate alarak hizmet seçeneklerini arttırmayı hedeflemektedir.

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti ve Kapsamı Nedir?

Taşınılacak olan ev ya da ofisteki bütün eşyaların değil de bir ya da birkaç eşyanın taşınmasına ihtiyaç duyulması hali, parça eşya taşıma olarak isimlendirilmektedir. Ancak nakliyat firmaları, birkaç parça eşya taşımaktansa bütün eşyaları taşımayı daha fazla tercih etmektedirler. Bunun esas nedeni ise; taşınacak olan eşya sayısı arttıkça daha fazla nakliye ücreti alıyor olmalarıdır. Ticari kaygılar ile hareket etmeyen firmamız parça eşya taşıma hizmeti vermektedir ve eşyaların hem pratik hem hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Eşya sayısı az da olsa firmamız hizmet kalitesinden ödün vermemekte ve yine müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Her Şartta Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti için firmamız herhangi bir kısıtlama veya sınırlama koymamaktadır. Müşterilerimiz hem şehir içi hem de Ankara şehirler arası nakliyat hizmetlerinde parça eşya taşımacılığı hizmeti talep edebilmektedirler. Bireysel veya kurumsal müşterimiz olması fark etmeksizin müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının hasar alma risklerini ortadan kaldırabilmeleri için eşya sayısı az da olsa profesyonel bir yardım almaları ve nakliye firması ile anlaşmaları gerekmektedir. Firmamız eşya sayısı az da olsa eşya paketleme hizmetini vermektedir. Eşyaların demontesini ve yeni adreslerine ulaştırıldıktan sonraki montajını üstlenmekteyiz. Müşterilerimizi taşınacak olan eşya sayılarına göre değerlendirmemekte ve talep ettikleri nakliye hizmetlerini her koşulda vermekteyiz.

Ankara Parça Eşya Taşımada Hizmet Kalitesi

Ankara parça eşya taşımada kalite konusunda ödün vermeyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Deneyimli çalışanlarımız eşyaların paketlenmesi, nakliye araçlarına yüklenmesi ve taşınması konusunda uygulanması gereken doğru tekniklere hakim kişilerden oluşmaktadırlar. Geniş araç filomuzda bulunan asansörlü nakliye araçları ile eşyalar daha güvenli şekilde binadan çıkartılabilmektedir. Hem nakliye ekibinin iş gücünü azaltan hem eşyaların daha hızlı şekilde binadan çıkartılmasını sağlayan bir yöntem olmaktadır. Taşınacak olan eşya sayısı az olduğu için müşterilerimizin talep ettikleri hizmetleri ertelemek yerine eşyalarının yeni adreslerine nakliyesini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Miraç Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimize de özenli ve dikkatli nakliye hizmeti vermekteyiz.