Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Ankara ofis taşımacılığı da en az ev taşımacılığı kadar özen gerektiren zor bir nakliye sürecini kapsamaktadır. İş alanlarında hem çevreye hem de ofis eşyalarına zarar vermeden taşınma işlemini tamamlamak oldukça önemli olmaktadır. Miraç Nakliyat olarak bireysel müşterilerimiz kadar kurumsal müşterilerimizin de eşyalarının yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacı ile bütün imkanları sunmaktayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli çalışan kadromuz ile müşterilerimize saat ve gün sınırlaması olmadan 7/24 nakliye hizmeti verebilmekteyiz. Bu süreçte eşya paketleme, eşya depolama, sigortalı nakliyat, parça eşya taşımacılığı gibi ek hizmetler talep edebilme seçenekleri bulunmaktadır.

Ankara İşyeri Taşımacılığında Dikkat Edilecekler

Ofisin değiştirilecek olması veya yeni bir yere taşınacak olması durumunda, Ankara ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalar bulunmaktadır. Ofislerde taşınan eşyalar genellikle elektronik eşyalar, değerli evraklar ve ofis mobilyaları olmaktadır. Bu eşyaların herhangi bir şekilde hasar alması durumunda, yeni ofisteki işlerin aksaması durumu ortaya çıkabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için firmamız hızlı ve güvenli nakliye hizmeti vererek eşyaları yeni adreslerine hasarsız bir şekilde taşımaktadır. Şehir içi ya da şehirler arası nakliyat hizmeti fark etmeksizin her mesafe için ofis taşımacılığı hizmeti verebilmekteyiz.

Ofis eşyalarının hasar almaması için paketleme gibi önemli aşamaları da firmamız üstlenebilmektedir. Bunun için kurumsal müşterilerimizin eşya paketleme hizmeti almak istediklerini de belirtmeleri dışında yapmaları gereken bir iş olmamaktadır. Paketleme sırasında kullanılacak olan ambalaj ve kolileri deneyimli ekibimiz temin etmektedir.

Güvenli Ankara Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak müşterilerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda nakliye planı hazırlamaktayız. Başarılı nakliye hizmetlerimizi ve uzun yıllardır sektörde edinmiş olduğumuz tecrübemizi referans alarak müşterilerimize hasarsız nakliye hizmeti sunmayı garanti etmekteyiz. Ancak ofis eşyaları oldukça kıymetli eşyalar oldukları için müşterilerimiz beklenmedik problemlere karşı da önlem almak isteyebilmektedirler. Bu sebeple eşyalarının sigortalanmasını ve herhangi bir nedenden dolayı hasar alır ise hasarın karşılanmasını talep edebilmektedirler. Firmamız Ankara sigortalı nakliyat hizmeti ile müşterilerine hasarlarının karşılanacağını garanti etmektedir.

Düşük Fiyatlar İle Ankara İşyeri Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak uzun yıllardır ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz ve birçok kurumsal müşterimizin firmamızdan memnun kaldığı başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Ofis taşımacılığında güvenli şartları ve ortamı oluşturduğumuz gibi müşterilerimize de bu süreçte herhangi bir sorumluluk vermemekteyiz. Aynı zamanda ofislerindeki çalışma ortamını bozmayacak ya da aksatmayacak şekilde nakliye planlaması yapmaktayız. Eşyalarını koyacakları yeni ofislerinin hazır olmaması durumunda, müşterilerimiz istedikleri kadar süre boyunca eşyalarının depolarımızda muhafaza edilmesini isteyebilmektedirler. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti gibi gelişmiş hizmetlerimiz ile eşyaların hasar alma riskini en aza indirmekteyiz. Üstelik bu hizmetlerimizde müşterilerimize yüksek fiyatlar sunmamaktayız. Talep ettikleri hizmetlere göre kurumsal müşterilerimiz için fiyatları belirlemekteyiz ve bu fiyat alabilmek için ofis bilgilerini vererek bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.