0312.335 95 00

ankara ofis taşıma

Ofis ve İş Yeri Taşıma Hizmetleri

Taşımacılık hizmetlerimiz arasında ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri de bulunmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır çalışan ve deneyim kazanan firmamız, Ankara içi veya diğer illere ofis ve iş yeri taşıma işleriniz için kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ofis taşıma işinin detaylarını en iyi şekilde bilen ve tarafınıza en az zaman kaybını yaşatacak önlemleri alan nakliyat firmamız, taşıma öncesi ofisinize gelecek ekspertiz elemanımız ile bir durum değerlendirmesi yapar. Bu sayede taşıma öncesi hazırlıklara hız kazandırırız ve planlanan şekilde harekete geçerek en kısa sürede taşınmanızı sağlarız.

Firmanızda bulunan elektrikli ve elektronik ofis ekipman ve malzemelerinin taşınması elbette ki özenli ve dikkatli bir çalışma gerektirir. Bu nedenle, taşıma öncesi bütün alet ve ekipmanlarınız, eşyanın cinsine göre en uygun ambalaj malzemeleri ve kutular, koliler ile en iyi şekilde ambalajlanır.

Ofisinizdeki büyük masa, dolap gibi eşyalarınız işinin ehli elemanlarımız tarafından demonte edilirek eminyetli biçimde ambalajlanır ve yeni yerinizde tekrar monte edilir.