0312.335 95 00

evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız, uzman kadrosu ile Ankara içi ve tüm illere asansörlü, emniyetli, uygun fiyatlı, ambalajlı, marangozlu, sigortalı evden eve taşıma hizmetleri vermektedir.

Firmamız Türkiye’nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Ankara’da  yıllardır evden eve nakliye konusunda faaliyet gösteren firmamız, bu süreçte edindiği tecrübeler sayesinde uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyeti öncelikli bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

evden eve nakliyat ankara ve tüm illereTüm İllere Taşımacılık

Ankara nakliye firmamız yurt geneli tüm ilere taşımacılık hizmetleri vermektedir. Haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veren firmamız ile ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim kurarak çalışma koşullarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taşınma öncesi tüm eşyalarınız en güzel şekilde ambalajlanır. Nakliyat hizmeti sırasında en değer verdiğimiz işlerin başında ambalajlama çalışması gelmektedir. Tüm eşyalar düzgün bir şekilde paketlenip emniyeti alınmadan araçlarımıza aktarılmaz. Nakliye araçlarımızın kasaları ise sadece ev taşıma ve ofis taşıma amacına yönelik tasarlanmış ve kasa içlerinde eşyaların güvenli bir biçinde taşınması için gereken her türlü önlemler alınmış bulunmaktadır.

Ankara içinde olduğu gibi tüm illerde de asansörlü taşıma hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Ankara dışı tüm illerde anlaşmalı çalıştığımız asansör kiralama firmaları ile sizlere emniyetli ve daha kısa sürede tamamlanan bir taşınma hizmeti sunuyoruz.