Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak Ankara gibi rekabetin fazla olduğu bir şehirde her geçen gün daha geniş kitleye ulaşabilmeyi başarmış bir firma olmaktayız. Asansörlü nakliyat araçlarından çok fazla sayıda eşya taşıyabilecek kamyonlara kadar geniş bir araç filosuna sahip olmaktayız. Alanında uzman olan kişilerden oluşan nakliye ekiplerimiz ile Ankara evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliye sürecini müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine göre planlamakta ve süreç içerisinde ek talepleri olması durumunda buna göre hizmetlerimizi şekillendirmekteyiz. Yılların verdiği deneyim ile müşterilerimize hasarsız nakliye işlemini garanti etmekteyiz.

Güvenli Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye süreci oldukça dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Eğer nakliye sürecinde eşyaların paketlenmesi, evden çıkartılması ve yeni adresine nakliye edilmesi aşamalarında her detaya dikkat edilmez ise; bu durumda eşyalar hasar alabilmektedir. Bazı nakliye firmaları eşyalara hasar vermekle kalmayıp eşyaların hasarlarını karşılamayı da kabul etmemektedirler. Bu da insanların nakliye firmalarına karşı çok daha temkinli yaklaşmalarına sebep olmaktadır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır bulunmaktadır ve Ankara gibi nakliye sektöründe rekabetin yoğun olduğu bir bölgede öne çıkmayı başarabilmiş bir firma olmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılabilmesi için firmamız gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve deneyimli bir ekip ile doğru teknikler kullanarak nakliye hizmeti vermektedir. Beklenmedik sebeplerden dolayı müşterilerimizin eşyalarının hasar alması durumunda ise müşterilerimize karşı kayıtsız kalmamaktayız. Ankara sigortalı nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimizin hasar tutarlarını karşılamaktayız.

Hem Şehir İçi Hem Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Firmamız Ankara’da hizmet veren bir firma olsa da sadece Ankara içerisinde hizmet veren bir firma değildir. Şehir içi ve Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Türkiye’nin bütün ilçelerine ve köylerine erişim sağlayabilecek kapasitede ve özelliklere sahip olan araçlar geniş araç filomuzda bulunmaktadır.

Eşyaların taşınacağı yeni adresin mesafesinin artması riski de beraberinde getirmektedir. Ancak müşterilerimiz için bu riski en aza indirgeyecek önlemleri aldığımız için şehirler arası nakliyat hizmetini de sıfır hasar garantisi ile verebilmekteyiz. Trafik ve eşyaların araç içerisinde konumlandırılması gibi değişkenleri dikkate alarak doğru planlama ile en kısa süre içerisinde nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Şartlarda Nakliye Hizmeti

Miraç Nakliyat olarak tek bir müşteri kitlesine hitap etmeyi değil, nakliye firmasına ihtiyaç duyan herkese hitap etmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin talep ettikleri hizmetlere göre nakliye planlaması yapmaktayız. Ancak nakliye hizmetimizin kalitesini her daim aynı tutmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarına önem verdiklerinin ve eşyaların hasar almamasını istediklerinin bilincinde olduğumuz için bu süreçte müşterilerimize herhangi bir iş yüklemeden en kısa süre içerisinde eşyalarını yeni adreslerine ulaştırmaktayız. İletişim adreslerimiz üzerinden müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri ve istediğimiz bilgileri vermeleri, fiyat alabilmeleri için yeterli olmaktadır.