Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak Ankara’da nakliyat hizmeti vermekteyiz ve müşterilerimiz tarafından 7/24 ulaşabilir bir firmayız. Taşınma sürecinin en yorucu aşamalarında müşterilerimizin talep etmeleri durumunda yer almaktayız. Bu sayede müşterilerimizin taşınma süreçlerinde sorumluluk almalarına gerek kalmadan sadece bize talimat vermeleri yeterli olmaktadır. Eşya paketleme hizmeti ile müşterilerimizin talep ettikleri bütün eşyalarının demonte edilip paketlenmesi ve adrese taşındıktan sonra eşyaların montajının yapılması ekibimiz tarafından üstlenilen işlerdendir. Bu süreçte paketlemeden veya nakliyeden doğabilecek riskleri sıfırlayabilecek deneyime sahip olan firmamız, müşterilerimizin nakliye sürecini tedirgin geçirmelerini engellemektedir. Firmamız ile iletişime geçmeleri ve binalarının yüksekliği ile eşya sayıları hakkında bilgi vermeleri yeterli olmaktadır.

Eşya Paketleme Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

Eşyaların bir adresten başka bir adrese taşınması hem fiziksel hem de ruhsal olarak oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Bu süreçte eşyaların doğru şekilde tutulması, nakliye araçlarına doğru yerleştirilmesi gibi birçok kritere dikkat edilmektedir. Eşya paketlemenin önemi ise bu noktada devreye girmektedir ve eşyaların düzgün paketlenmemeleri durumunda nakliye esnasında paketlerde yırtılmalar olabilmektedir. Paketlerin deforme olması, eşyaların hasar alabilmesine neden olabilmektedir. Ayrıca eşyaların niteliğine göre doğru ambalajların tercih edilmesi, eşyaların daha güvenli şartlar altında taşınmasını sağlamaktadır.

Eşya paketleme işlemi oldukça karmaşık olduğu için hangi eşyaların bir arada paketlenebileceği, eşyalar için doğru ambalajın ne olduğu, paketlemelerin hangi teknikler ile yapılması gerektiği gibi bilgilere hakim olunmalıdır. Bu süreçte bunları bilmeyen ya da bilse dahi uğraşmak istemeyen müşterilerimize eşya paketleme hizmeti vererek onlara zaman kazandırmaktayız. Paketlenmesi için demonte edilmesi gereken eşyaların demontajı da ekiplerimiz tarafından gerçekleşmektedir.

İdeal Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme sırasında kullanılacak olan malzemeleri ekibimiz temin etmektedir. Müşterilerimizin ambalaj ya da koli alarak hazırlık yapmalarına gerek olmamaktadır. Birinci kalite malzemeler ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. TSE standartlarında, herhangi bir şekilde yırtılma ya da çözülme olmayacak şekilde dayanıklı ambalajlar kullanmaktayız. Hijyen kurallarına önem verdiğimiz için kullandığımız koliler ve ambalajlar tek kullanımlık olmaktadır. Mutfak eşyalarından aksesuarlara kadar eşya türüne göre paketleme tekniğimizi ve kullandığımız ambalajları değiştirmekteyiz. Özellikle kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için daha güvenli paketleme yapmaya özen göstermekteyiz.

Eşya Paketleme Ücretleri Nedir?

Miraç Nakliyat olarak eşya paketleme hizmetini müşterilerimizin taşınma süreçlerinin daha hızlı ve stressiz olması için vermekteyiz. Bu sebeple eşya paketleme fiyatlarının da bütçelerine bir yük olmasını istememekteyiz. Uygun fiyatlar ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Ambalaj ya da koli almak zorunda kalmadıkları için ekstra paketleme malzemeleri için harcama yapmak zorunda da kalmamaktadırlar. Yanlış ve hatalı paketlemeler geri dönüşü olmayacak büyük problemlere yol açabileceği için paketleme işlemleri alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısı ile müşterilerimiz eşya paketleme için ödedikleri ücret karşısında mağdur olmamakta ve taşınma süreçlerini mutlu noktalamaktadırlar.