Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak Ankara’da nakliye hizmeti vermekteyiz ve evden eve nakliyat hizmeti ile başladığımız sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet yelpazemizi her geçen gün daha da genişletmeyi amaçlamaktayız. Ankara eşya depolama hizmetimiz de eşyalarının güvenle bir adreste muhafaza edilmesini isteyen müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetlerden biridir. Uzun yıllardır sektörde elde ettiğimiz tecrübe sebebi ile nakliye sürecine karşı proaktif bir yaklaşım sergilemekteyiz. Ortaya çıkan sorunlara karşı kriz yönetimi çözüm odaklı yaklaşmakta ve henüz ortaya çıkmamış olan problemler için de öncesinde önlemler alarak eşyaların depolanmasında olası kaosların önüne geçmekteyiz.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti Ne İşe Yarar?

Evlerinden ya da işyerlerinden çıkması gereken bazı müşterilerimiz, eşyalarını yerleştirecek yeni yeri henüz hazırlayamamış olabilmektedirler. Eşyalar için acil bir yer bulmak istedikleri durumlarda, daha hızlı aksiyon alabilmek için istemedikleri bir evi ya da ofisi tutmak zorunda kalabilmektedirler. Bunun önüne geçebilmek için firmamız eşya depolama hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz istedikleri kategorideki ve sayıdaki eşyalarının firmamızın deposunda muhafaza edilmesini isteyebilmektedirler. Depolarımızda muhafaza edilen eşyalar için belirli bir süre sınırımız bulunmamaktadır. Eşyaları için yeni adres belirlediklerinde bize haber vermeleri durumunda eşyalarını yine aynı özen ile yeni adreslerine hızlı bir şekilde nakliye etmekteyiz.

Eşya Depolarının Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir zarar almadan yeni adreslerine ulaşmasını hedeflediğimiz gibi bize emanet edildiği süre içerisinde de depolarımızda hasarsız bir şekilde muhafaza edilmesini amaçlamaktayız. Bu sebeple eşyaların zaman içerisinde rutubetten ya da başka bir sebepten dolayı hasar görmesine neden olmayacak ortam şartlarını sağlamaktayız.

Eşya depolarımız oldukça geniş bir alana kurulmuş olup 7/24 gözetim altındadır. Güvenlik ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarının çalınması ya da kaybolması gibi bir durum yaşanmamaktadır. Depolarımızda havalandırma sistemi ve temizlik görevlileri bulunduğu için hijyen şartları ile ilgili sıkıntı yaşanmamaktadır. Ankara eşya paketleme işlemini talep edilmesi durumunda nakliye ekiplerimiz yapmaktadır ve eşyaların paketlerinden dolayı hasar görmesinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda depoda eşyalar hasar almayacak şekilde konumlandırılmaktadır. Eşya depolarında eşyalar için en iyi şartları sağladığımız için müşterilerimiz eşyalarının çok uzun süre kalmasını talep etseler dahi herhangi bir problem ile karşılaşmamaktadırlar.

Ankara Eşya Depolama Ücretlerini Neye Göre Değişir?

Miraç Nakliyat olarak ticari kaygılar gütmeden müşterilerimizin taşınma süreçlerinde ihtiyaç duydukları bütün hizmetleri lüks olarak görmeden alabilmelerini amaçlamaktayız. Bu sebeple uygun fiyat politikasını benimsemekte ve Ankara eşya depolama fiyatlarını uygun bir seviyede tutmaktayız. Depolanacak olan eşyaların sayısı ve eşyaların ne kadar sürede depoda kalacağı gibi kriterlere göre depolama ücretlerini belirlemekteyiz. Bu süreçte müşterilerimiz istedikleri zaman eşyalarını alabilmektedirler ve eşyalarının güvenliğinden emin olmaları durumunda bizden eşyalarını sigortalamamızı talep edebilmektedirler. Firma olarak senelerdir verdiğimiz güvenilir hizmet dolayısı ile müşterilerimize karşı yapıcı bir yaklaşım sergilemekteyiz.