Ankara Miraç Nakliyat

Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

Miraç Nakliyat olarak taşınmak isteyen müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım izleyerek taşınma sürecini düşündüklerinden daha kolay geçirebilmeleri adına yüksek kalitede hizmetler sunmaktayız. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti ile hem müşterilerimiz hem de nakliye ekibimiz için taşınma sürecinin daha avantajlı olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin taşınma süreçleri daha hızlı ve güvenilir olurken nakliye ekiplerimizin ve harcadıkları iş gücü daha az olmaktadır ve bu sayede müşterilerimizin taleplerine ayıracak daha geniş vakit bulabilmektedirler. Geniş araç filomuzda bulunan asansörlü araçlarımızın temizliklerini ve bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimiz bu süreçte mağdur olmamaktadırlar.

Ankara Asansörlü Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Günümüzde nakliye sektöründe eşyaların daha güvenilir şekilde binalardan çıkartılabilmesi için asansörlü nakliye araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar sayesinde nakliye ekiplerinin eşyaları taşıma esnasında kullandıkları iş gücü azalmaktadır ve aynı zamanda eşyaların binadan çıkartılması çok daha kısa sürmektedir. Firmamızın geniş araç filosunda bulunan Ankara asansörlü nakliyat araçları, metrelerce yükseklikteki binalarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca asansörlü araçların paletlerini sabitlemek için geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için de geniş pencere, balkon ve teras gibi alanları tercih etmekteyiz.

Asansörlü araçlar ile eşyaların binadan çıkartılabilmesi için öncelikle asansörlü araçların sabitlenmesi gerekmektedir. Araçların paletlerini doğru açı ile yerleştirdikten sona ekiplerimiz sabitleme işlemi yapmaktadırlar. Ardından daha önceden güvenli şekilde paketlenmiş olan eşyalar asansörlü araca yerleştirilmektedir ve aşağıya indirilerek nakliye aracına yerleştirilmektedir. Asansörlü aracın paletlerinin doğru yerleştirilebilmesi için işinin ehli kişiler tarafından bu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple firmamız alanında uzman olmayan kişiler ile çalışmamaktadır.

Deneyimli ve Güvenilir Nakliye Firması

Müşterilerimizin geçmişte yaşadıkları olumsuz nakliye deneyimleri sebebi ile nakliye firmalarına karşı önyargılı yaklaşımlarını anlamaktayız. Bu sebeple bu önyargıyı yıkabilmek için müşterilerimize taşınma sürecini daha kolay hale getirebilecek hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin nakliyesini gerçekleştireceğimiz eşyalarının sayısını, niteliğini ve eşyaların çıkartılacağı evlerinin nasıl bir binada olduğunu önceden öğrenmekte ve buna göre bir nakliye aracı ayarlamaktayız. Deneyimli ve güvenilir nakliyenin adresi olan firmamız; eşya paketleme talep edilmesi durumunda gerekli ambalajları ve eşyaların demontajının yapılmasını sağlayan ekipmanları temin etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının sıfır hasar ile yeni adreslerine ulaşacağından emin olmak ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklarını teyit etmek istemeleri durumunda; eşyalarını sigortalayarak sigortalı nakliyat hizmeti de verebilmekteyiz.

Uygun Ücretler İle Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Ankara asansörlü taşıma fiyatları belirlenirken eşyaların çıkartılacağı binanın yüksekliği ve taşınacak olan eşya sayısı dikkate alınmaktadır. Eşyaların çıkartılacağı binaların yüksekliği arttıkça eşyaların hasar alma riski de doğru orantılı olarak artmaktadır. Ancak gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve nakliye sürecinin işinin ehli kişiler tarafından yönetilmesi sebebi ile firmamız asansörlü nakliyenin risklerini en aza indirgemektedir. Miraç Nakliyat olarak müşterilerimize ekonomik nakliye hizmeti sunmayı hedeflediğimiz kadar hizmet kalitesinden yana da müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız.